کارشناسی ملک و ویلا در شمال

کارشناسی با ویلا سه

ویلا سه نماینده شما در شمال

بیش از یک دهه سابقه در حوزه املاک و مستغلات

کارشناسی ملک و ویلا در شمال از موارد حائز اهمیتی است که در خرید ویلا و یا ملک به آن نیازمند خواهید بود. از آنجایی که بیشتر افراد سرمایه گذار و یا خریدار جزوی اس ساکنان منطقه شمالی نیستند از ارزش های واقعی یک ملک و یا خانه آگاهی نداشته و نمیتوانند بهترین و قاطع ترین تصمیم را بگیرند. گروه ویلاسه با داشتن تیم مجرب و ۱۱ سال سابقه در حوزه املاک و مستغلات ملک و یا خانه مورد نظر شما را با توجه به فاکتورهای مختلف مورد بررسی و بازبینی قرار داده و ارزش واقعی آنرا به شما اعلام میکند. عدم صداقت در کارشناسی قیمت ملک با اولویت دهی به دریافت کمیسیون مشاورین املاک باعث شده تا خریداران از کسب بیشترین سود محروم شوند و از ارزش اصلی ملک خود بی اطلاع باشند. ویلا سه همیشه اولویت را به مشتری داده و بهترین قیمت را برای شما کارشناسی میکند. عوامل بسیاری بر کارشناسی ملگ و خانه موثر است؛ بسیاری از افراد با اطلاع یا بدون اطلاع از قوانین تغییر کاربری املاک برای افزایش قیمت ملک و ساختمان خود اقدام به تغییر کاربری آن از مسکونی به تجاری یا اداری می‌نمایند.

همانطور که اشاره کردیم ویلا و ملک توسط کارشناسان ما در دفتر املاک ویلا۳ توسط متخصصین کارشناسی و قیمت گذاری میشود. همچنین نرم افزارهای کارشناسی و محاسبه آنلاین قیمت ملک هم این روزها پرطرفدار شده‌اند که ضریب دقت آن‌ها قطعا نسبت به نظر کارشناسان دارای از سطح ارزیابی پایین تری برخوردار است. چنانچه هرچه سابقه و تعداد معاملات ملکی یک بنگاه در سال بیشتر باشد نشانگر تجربه و شناخت خوب بنگاه در تعیین و کارشناسی قیمت یک ملک میباشد (تجربه قیمت گذاری را با ما امتحان کنید)

عوامل موثر در ارزیابی و کارشناسی قیمت یک ملک و خانه به وضعیت مشاعات آن بستگی دارد. امکاناتی نظیر استخر و جکوزی، فضای بازی و یا تفریحی، خواص مصالح لوکس استفاده شده در لابی ورودی و نمای ساختمان، نور پردازی و سیستم امنیتی همگی جزوی از این عوامل هستند.

موقعیت مکانی یکی از عوامل مهم در امر کارشناسی است. در درجه اول اینکه ملک و خانه در کدام شهر قرار دارد بسیار حائز اهمیت و تاثیر گذار است همچنین گزینه های بعدی میتواند کدام خیابان و محله باشد، حتی شمالی و یا جنوبی بودن هم در این امر دخیل است!

دومین موردی که در کارشناسی قیمت نقش بسزایی دارد، محدوده جغرافیایی آن است. قیمت های ملک و ویلا ساحلی با جنگلی دارای ارزش های متفاوتی است همچنین میزان فاصله آن های با سطح دریا و یا پوشش جنگلی این ارزش گذاری را متغییر میکند. پلاک های اول به دلیل نزدیک بودن به دریا و یا جنگل دارای ارزش ریالی بیشتری هستند.

یکی دیگر از ملاک های ارزشگذاری خانه به نوع تیپ آن برمیگردد، خانه های شهرکی یا مستقل، نیم پیلوت یا دوبلکس هرکدام دارای ارزش متفاوتی هستند. نوع سازه و فندانسیون! بدون شک کارشناسی کردن این قسمت از خانه کار بسیار سختی است که نیازمند یک فرد مدبر و با تجربه در حوزه املاک و ساخت و ساز است. کارشناسان ویلاسه با داشتن ۱۱ سال تجربه کاری و مهارت تخصصی نوع سازه فلزی یا بتنی و همچنین نوع مصالح بکار رفته را تشخیص داده و در امر ارزشگذاری شمارا یاری میکنند.

کدام مشاور املاک را برای کارشناسی یک ملک انتخاب کنیم؟

باتوجه به ماهیت و بازار قمت املاک تضمین ارزش و قیمت ملک دستخوش عوامل ثانویه ای میشود از جمله یک بنگاه با تجربه با محدود کردن و تمرکز بر حوزه و منطقه فعالیت خود از وضعیت سند مالکیت انواع املاک آگاهی یافته است، از انواع سند میتوان به شخصی، بنیادی، تعاونی و …. اشاره کرد که هر کدام در ارزیابی و تاثیرگذاری در قیمت متفاوت هستند. لذا با آشنایی هرچه بیشتر کارشناسان املاک با سند های موجود در منطقه وقت کمتری از شما در هر معامله به هدر رفته و همینطور کمک میکند که در عین کسب سود قیمت واقعی تری از ملک خود پیشنهاد بدهید.عدم صداقت در کارشناسی قیمت ملک با اولویت دهی به دریافت کمیسیون مشاورین املاک باعث شده تا خریداران از کسب بیشترین سود محروم شوند و از ارزش اصلی ملک خود بی اطلاع باشند. ویلا سه همیشه اولویت را به مشتری داده و بهترین قیمت را برای شما کارشناسی میکند. عوامل بسیاری بر کارشناسی ملگ و خانه موثر است؛ بسیاری از افراد با اطلاع یا بدون اطلاع از قوانین تغییر کاربری املاک برای افزایش قیمت ملک و ساختمان خود اقدام به تغییر کاربری آن از مسکونی به تجاری یا اداری می‌نمایند.

ویلا سه اولین و آخرین معتمد برای سرمایه گذاری

وضعیت بازار قیمت مسکن درر مناطق و زمان های مختلف از سال متغییر است. یک بنگاه معاملاتی حرفه ای شما را راهنمایی میکند تا چه زمانی ملک خود را جهت فروش و یا اجاره وارد بازار کنید. چنانچه قصد کارشناسی ملک و ویلا در شمال را دارید میتوانید از طریق فرم درخواست تماس با مشاورین ویلاسه در ارتباط باشید.