خرید ویلا قسطی در شمال
ایجاد شده در : 28 دی 1399 املاک 0 203

خرید ویلا قسطی در شمال

خرید ویلا قسطی در شمال به عنوان یکی از اصل های مهم در منطقه مازندران تبدیل شده که باعث افزایش خرید ویلا در این مناطق شده است و خریداران با شرایط های متفاوت در نحوه پرداخت اقدام به خرید میکنند.

خوشبختانه شرایط خرید ویلا قسطی فقط در شمال کشور در جریان است و این هماهنگی و بین فروشندگان و املاک باعث شده تا طیف گسترده ای از افراد کشور با قدرت های خرید متفاوت بتوانند صاحب سقفی برای خود شوند.

خرید ویلا قسطی در شمال با سند

در هر دو حالت سندی بر مالیکت معامله حاکم است، این سند میتواند تک برگ باشد و یا شورائی اما تنها چیزی که در این نوع معاملات بسیار مهم است نحوه پرداخت در بازه های زمانی است. خوشبختانه خرید ویلا در شمال به ساده ترین نوع معامله در کشور تبدیل شده است و شما با پیش پرداختی اندکی میتوانید کیلید ویلا را دریافت کنید.

ثمن معامله به عنوان یکی از رکن های اصلی در مبایعه نامه محسوب میشود، اصولا این مبلغ میتواند یک سوم از کل مبلغ باشد که در واقع شما با پرداخت ثمن معامله به نوعی مالک ویلا میشود همچنین با پرداخت ودیعه های دیگر در بازه های زمانی مختلف که گاها تا ۱۵ ماه هم ادامه پیدا میکند شما صاحب رسمی ملک میشوید و در با پرداخت آخرین ودیعه سند در دفتر املاک و یا دفتر اسناد رسمی به نام مالک جدید ثبت میشود.

خرید ویلا قسطی

خرید ویلا بصورت نقدی با سند تک برگ

چنانچه ویلا مورد پسند مشتری دارای سند تک برگ عرصه و عیان باشد، مشتری مبایعه نامه ای نزد املاک تنظیم میکند و بابت خرید، مبلغی را به عنوان ثمن معامل پرداخت کرده و مابقی مبلغ در دفتر خانه مورد نظر در قالب چک بین بانکی تسویه میکند و با امضاء شدن فرم نقل و انتقال مالکیت به خریدار انتقال پیدا میکند.

خرید ویلا بصورت نقدی با سند شورائی

در این روش خرید با انتخاب ویلا و تایید قیمت با املاک مورد نظر خود با فروشنده قرار ملاقات تنظیم کرده و در جلسه برگزار شده با به توافق رسیدن بر سر میزان قیمت، زمان پرداخت کلی را معین میکنند.

فروشنده بعد از دریافت مبلغ کل با دریافت سند قولنامه ای یا مبایعه نامه به شوراء و دهیار مربوطه مرجعه کرده و با کسب تاییده نهایی از سوی این نهاد مالیکت ملک مورد نظر را به نام خود ثبت میکنند.

امکان خرید ویلا اقساطی در شمال وجود دارد؟

بله، شما میتوانید اکثر ویلاهای مورد نظر را با شرایط ایده آل خریداری کنید.

خرید ویلا اقساطی تا سقف چند ماه میسر است؟

معمولا خرید ویلا در بازه ۴ الی ۱۲ ماه میسر است.

آیا با خرید ویلا بصورت قسطی سند بنام خریدار ثبت میشود؟

خیر، ثبت سند بنام خرید با پرداخت آخرین قسط انجام میشود.


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

ثبت نظر :

دسته بندی ها