فول فرنیش چیست؟
ایجاد شده در : 23 دی 1399 املاک 0 2374

فول فرنیش چیست؟

فول فرنیش چیست؟ اگر سری به دفاتر املاک زده باشید بدون شک این واژه زیاد به گوشتان خورده و یا اگر قصد خرید ویلا و یا آپارتمان در شمال را دارید هنگامی که در میان آگهی ها به جستجو میپردازید واژه فول فرنیش بسیار دیده میشود. آیا تا بحال به معنی این کلمه فکر کردید و اینکه فول فرنیش چه کاربردی دارد؟

فول فرنیش با نام لاتین Full Furnish در واقع همان مبله یا مبلمان خانه است که به منظور تجیهز کردن یک ویلا و یا آپارتمان استفاده میشود. عوامل مختلفی در مبله بودن یک ویلا تاثیر گذار هستند همچنین میتوان قسمت های مختلفی از خانه را مورد پوشش قرار داد.

فول فرنیش

امروز ویلاها بصورت Unfurnish و یا غیر مبله به فروش میرسند اما هستند تعدادی که بصورت فول فرنیش و با تجهیزات کامل به فروش میرسند، البته اکثر ویلا مدرن و ویلا ساحلی که دارای ارزش بالایی هستند بصورت تمام مبله و با تمامی امکانات مورد فروش قرار میگیرند.

وقتی صحبت از مبله یا فول فرنیش میشود خیلی از ذهن ها بسمت مبلمان میرود و تنها قرار دادن یک سرویس مبله در خانه است اما در حقیقت امر فول فرنیش شامل تمامی قسمت ها بوده و شما علاوه بر پذیرایی و یا نشیمن اصلی میتوانید اتاق خواب ها و یا سرویس آشپزخانه را هم مورد پوشش قرار دهید.

مبله کردن ویلا

مبله کردن پذیرایی میتواند با یک یا چند دست مبل انجام شود، میتوانید با در نظر گرفتن محل قرار گیری تلویزیون دکوراسیون مختلفی را ایجاد کنید، در میان مبلمان، وجود چند گل و یا لوسترهای قدی و آویز هم میتواند زیبایی محیط را چندین برابر کند. کافیست از چندین طیف رنگی خاص استفاده کنید تا هماهنگی بین لوازم خانه به چشم آید، یادتان نرود لوازم سرمایشی و یا گرمایشی هم جزوی از فاکتورهای فول فرنیش بودن هستند!

در آشپزخانه استفاده از چند ردیف کابینت ها، وجود هود و گاز و دیگر وسایل مورد نیاز برای پخت و پز میتواند به تجهیزات این قسمت کمک کند همچنین قرار دادن ماشین لباسشویی و یک یخچال ساید علاوه بر مبله کردن به تکمیل کردن فضای آشپزخانه کمک میکند. لوازم برقی مورد نیاز، میز ناهار خوری و چند وسایل دکوراتیو میتواند برای تزئین دکوراسیون این قسمت حائز اهمیت باشد.

ویلا مبله

مبله بودن اتاق خواب بستگی به عواملی همچون رویال، کلوزت و مستر بودن خواب ها بستگی دارد، در این میان اتاق خواب های کودک و بزرگسال با دکوراسیون و لوازم های مختلف تجهیز میشوند. قرار دادن تخت، میز و چراغ مطالعه، قفسه کتاب، کمدی برای لباس ها در صورت کلوزت نبودن اتاق خواب میتواند به شما در مبله کردن این قسمت کمک کند.

خرید ویلا فول فرنیش

خرید ویلا مبله در شمال به عنوان یکی از فاکتورهای مهم تلقی میشود، در واقع شما با یک تیر دو نشان زدید و صاحب ویلایی با تجهیزات کامل شدید همچنین از دردسرهای و اتلاف زمان برای مبله کردن ویلا جلوگیری کردید. ما در ویلا سه جدیدترین و ارزنده ترین ویلا فول فرنیش شده را برای شما مورد بررسی قرار دادیم که از طریق لینک خرید ویلا مبله قابل مشاهده است.


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

ثبت نظر :

دسته بندی ها