خرید ویلا ارزان: بهترین راه سرمایه گذاری در شمال!
ایجاد شده در : 18 تیر 1400 املاک 2 265

خرید ویلا ارزان: بهترین راه سرمایه گذاری در شمال!

وجود مناظر طبیعی و امکانات در یک منطقه باعث می‌شود که افراد توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند و برای سرمایه گذاری یا زندگی آن را انتخاب کنند. شمال کشور یکی از این مناطق است که با برخورداری از مواهب طبیعی فراوان توانسته علاقه‌مندان زیادی را جذب خود کند و افراد زیادی تمایل به خرید ویلا در شمال داشته باشند. اما نمی‌توان بدون شناخت و آگاهی اقدام به خرید کرد و برای خرید ویلا ارزان در شمال باید از افراد مورد اعتماد کمک بگیرید.

ویلا ارزان جنگلی

چرا باید به فکر خرید ویلا ارزان در شمال باشیم؟

برخورداری از مواهب طبیعی: دریا از شمال و جنگل از جنوب باعث شده تا مناطق شمالی دارای آب و هوای مرطوب و طبیعتی بسیار سرسبز و زیبا باشند و چشمه‌ها، درختان و مناظر طبیعی زیبایی را در خود جای دهند. سالانه افراد زیادی برای بازدید و بهره بردن از این نعمت‌های خدادادی وارد این شهرها می‌شوند و یا اقدام به خرید ویلا ارزان در شمال یا اجاره ویلا می‌کنند.

موقعیت دسترسی مناسب: شمال دارای راه‌های مختلف دسترسی از جنوب، شرق و غرب می‌باشد که آن را به استان‌ تهران مرتبط می‌کند. فاصله شهرهای مختلف شمالی از پایتخت بین 3 تا 5 ساعت است و با کامل شدن آزاد راه تهران شمال این زمان کمتر خواهد شد.

ویلا ارزان مدرن

آزادراه تهران - شمال مسیر دسترسی مناسب به شهرهای شمالی

بعلاوه شهرهایی همچون نوشهر، محمودآباد، نور، آمل و .. به خطوط هوایی مجهز هستند و می‌توانید از این خطوط برای سفر استفاده کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

زمین و ویلا در این مناطق ارزش زیادی پیدا کرده و افراد زیادی با هدف سرمایه گذاری در این بخش‌ها اقدام به خرید ویلا یا زمین می‌کنند. شما می‌توانید در مناطقی که هنوز جای رشد دارند زمین یا ویلا بخرید و در شمال سرمایه گذاری کنید.

امکانات مناسب: نزدیکی به پایتخت و برخوردار بودن برخی از شهرهای شمالی از منطقه ویژه اقتصادی و بندر باعث شده تا امکانات این شهرها گسترش یابد و مکان‌های مختلف گردشگری، شهر بازی، تله‌کابین،‌ پاساژ‌ها و ... در این شهرها دایر شود تا رضایت گردشگران را برآورده کند.

هوای سالم: در روزهایی از سال شاهد آلودگی شدید هوای شهرهای بزرگ همچون تهران،‌ البرز،‌ اصفهان و ... هستیم به گونه‌ای که سالمندان و کودکان امکان خروج از خانه را ندارند. اما در شمال کشور جنگل‌ها هوا را تصفیه می‌کنند و همواره شاهد هوایی تمیز و سالم خواهید بود. اگر یک ویلا در شمال داشته باشید می‌توانید در این شرایط به آن سفر کنید.

ویلا ارزان شهرکی

آیا می‌توان ویلای ارزان در شمال خرید؟

احتمالا شما هم تبلیغات خرید ویلا ارزان در شمال را دیده‌اید. اما آیا واقعا می‌توان ویلایی ارزان در شمال پیدا کرد؟ مناطق مختلف شمالی به لحاظ برخورداری از نعمت‌های خدادادی و میزان امکانات با هم متفاوت هستند و برخی از مناطق رشد خوبی داشته‌اند. همین مسئله باعث شده تا ارزش زمین در این مناطق بیشتر باشد و  در نتیجه ویلاها نیز قیمت بیشتری خواهند داشت.

اما برخی از شهرها و محله‌های اطراف آن هنوز جای رشد دارند و در گذر زمان ارزش واقعی خود را به دست میاورند. قیمت ویلا در این منطقه‌ها کمتر است زیرا قیمت زمین و تعداد خریداران نیز به نسبت سایر مناطق کمتر می‌باشد. اگر به دنبال ویلا ارزان در شمال هستید می‌توانید به دنبال خرید ویلا در این محله‌ها باشید. همچنین ویلاهای نقلی قیمت مناسبی دارند و می‌توانید ویلاهای کوچک‌تر را برای خرید انتخاب کنید. شما می‌توانید به خرید ویلا به عنوان یک سرمایه گذاری کوچک در شمال نگاه کنید که در گذر زمان ارزش سرمایه شما چند برابر خواهد شد.

ویلا در شمال همیشه طرفدار دارد و نیازی نیست که نگران فروش ویلای شمال باشید. شما می‌توانید هر زمان نسبت به فروش ویلای شمال خود اقدام کنید و سرمایه خود را به پول نقد تبدیل کنید. خرید ویلا در شمال در مقایسه با سایر سرمایه گذاری‌ها ریسک کمتری دارد و خرید ملک از دیرباز به عنوان یک سرمایه گذاری امن شناخته می‌شود. اگر شناخت کافی از مناطق شمالی و سازندگان ویلا در شمال ندارید می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ، با کارشناسان ما در ارتباط باشید و مشاوره برای خرید ملک در شمال دریافت کنید.


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

ثبت نظر :


امید 6

ارزونشم واس ما کارمندا خیلی گرونه

مجتبی 6

خرید ویلا ارزان هم ارزوست!
دسته بندی ها