آشنایی با شهرک برند: خرید و قیمت ویلا در شهرک های برند
ایجاد شده در : 14 خرداد 1400 املاک 1 67

آشنایی با شهرک برند: خرید و قیمت ویلا در شهرک های برند

بدون شک بارها و بارها چه توسط مشاورین مختف و چه در شبکه های اجتماعی عنوان شهرک برند را شنیده‌اید. بسیاری از افراد معمولی و مخاطبین که در محور املاک قرار دارند از ما میپرسند که شهرک برند چیست و یا منظور شما از این واژه چیست؟

در شروع این موضوع باید به شما بگوییم که منظور از شهرک برند همان شهرک های بزرگ و قدیمی است که سال های زیادی از قدمت آن ها میگذرد.

شهرک های برند همان شهرک های معروف دریاکنار، خانه دریا، خزرشهر، دریابیشه، فردوس، امیردشت، بهاران، گلشهر و… هستند که بیش از ۳۰ سال از طول عمر آن‌ها میگذرد در واقع این عمر طولانی شهرک های مذکور باعث شده که آن ها روز به روز پیشرفته تر و زیباتر شوند!

امکانات شهرک برند

شهرک های برند علاوه بر طول عمر بالایی که دارند، دارای مشاعات بسیار بالایی هم هستند، این مشاعات عبارت است از فضای بازی کودکان، زمین تنیس، استخر مشاع، ساحل، سی ساید یا همان ساحل اختصاصی و اسکله، پارکینگ مشاع، نگهبانی های شیفتی و…. که همگی از مشاعات این شهرک های هستند.

اما با توجه به همه موارد مذکور یکی از المان‌هایی که در شهرک های برند نظر افراد را بخوص جلب میکند مساحت کلی شهرک ها میباشاد، شهرک هایی مثل دریا کنار، خزرشهر، دریابیشه و…. بیش از ۵۰ هکتار از زمین های ساحلی و یا جنگلی را بخود اختصاص داده اند که تمامی این مساحت بلوار کشی شده و با فضای سبز چند ساله تزئین شده‌اند.

یکی از وجه تمایز های شهرک های برند با شهرک های کوچک، فرهنگ سازی و افراد سطح بالایی هستند که در این شهرک ها قرار دارند، در واقع یکی از علت هایی که باعث تفکیک این نوع سطح فرهنگ در میان شهرک ها شده است همان ارزش ریالی ملک های در این نوع شهرک هاست، بدون شک افرادی که در شهرک های برند زندگی میکنند در سطح بالایی قرار داشته و از خانواده های اصیل ثروتمند قرار دارند.

قیمت و خرید ویلا در شهرک برند

خرید ویلا در شهرک های برند

یکی از موضوع های بحث برانگیز در خصوص این شهرک ها، خرید و فروش محدود در ملک ها است، یکی از علت های اصلی قیمت های فوق العاده بالا و گزینه دوم وجود واسطه های غیر حرفه ای است. البته قیمت های غیر کارشناسی و ترویج قیمت های غیر منطقی به مروز زمان باعث رشد قیمتی بسیار چشمگیر این شهرک ها در سال های اخیر شده است.

به صراحت میتوان گفت قیمت ملک در این شهرک ها امروز از متری ۲۰ میلیون تومان شروع میشود و در نهایت به رقم هایی حدود متری ۱۵۰ میلیون هم میرسد. این اختلاف قیمت به سن شهرک، موقعیت قرار گیری شهرک و ملک (ملک و شهرک های ساحلی ارزش ریالی بیشتری دارند)، سن بنا، امکانات و …. بستگی دارد.

خوشبختانه ما در ویلاسه با وجود سابقه درخشان و فروش ملک های مختلف در شهرک های برند بخوبی توانسته ایم انتظارات مشتری را برآورده کرده و ملک های کارشناسی شده در شهرک های برند را به خریداران معرفی کنیم.

چنانچه شما قصد خرید ویلا در شهرک های برند شمال را داشته باشید میتوانید از طریق صفحه تماس با ما با کارشناسان فروش ارتباط برقرار کنید.


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

ثبت نظر :

دسته بندی ها