خرید ویلا ارزان نما آجر در چمستان

مازندران - چمستان

900,000,000 تومان

به این ویلا امتیاز دهید: (4)

مشخصات ملک :
شناسه ملک 1695
نوع ملک ویلا ارزان
وضعیت ملک برای فروش
اتاق های خواب 2 خواب
حمام 2
پارکینگ 2
اندازه بنا 85 متر
اندازه زمین 200 متر
سال ساخت 1399
قیمت 900,000,000 تومان /

بررسی ویلا

ویلا ارزان يكي از بهترين ويلاهای ويلاسه است و با سه پله تمام سنگی شروع می شود. دو پنجره بزرگی دارد و به شما كمك می كند تا بتوانيد به راحتی خارج ویلا را تماشا کنید.

در ابتدای ورود به ساختمان، دو ستون سنگی سفید رنگ جلب توجه می کند و این ستون ها، امنیت ساختمان را تامین می کنند. فضای گلکاری شده کوچکی در ابتدا ورود به ساختمان دیده می شود و این سبک در اکثر ویلاهای شمال در مساحت های مختلف دیده می شود.

در ابتدای فضای داخلی ویلا ارزان، آشپزخانه دیده می شود که فضای خیلی کمی را اشغال کرده است. کابینت های ام دی اف هستند که با کف سنگی ویلا نیز ترکیب زیبایی را ایجاد می کنند. فضای سالن ویلا ارزان، بزرگ است و شما می توانید به راحتی به همه کارهای لازم در ویلا برسید. ترکیب رنگ کابینت ها و کف سنگی قهوه ای کاملا یکسان است و به همین دلیل ویلا، بزرگ به نظر خواهد رسید. فضای برجسته سقف در ترکیب با نور سفید، زیبا به نظر می رسد و می توان ادعا کرد که هر چقدر نورپردازی عالی و بی نقص باشد به همان اندازه، ویلا، بزرگ به نظر خواهد رسید.

آشپزخانه در این ویلا با سالن ادغام شده و هرگز به فضای کوچکی محدود نشده است و خانم خانه می تواند به راحتی بین فضای آشپزخانه و فضای داخلی ویلا حرکت کرده و سایر کارهای خانه را به موازات کارهای آشپزخانه انجام دهد.

چراغ های هالوژنی در سقف کار گذاشته اند و نور لازم را برای فضای داخل سالن تامین می کنند. چراغ های هالوژنی نیز به تعداد مناسب بوده و همین تعداد می تواند روشنایی لازم را تامین کند. چراغ های هالوژنی دور تا دور سقف استفاده شده اند و به همین دلیل شما، شب هنگام، نور کافی را برای انجام کارهای لازم خواهید داشت.

در این ویلا، حمام از سرویس بهداشتی جدا بوده و البته مساحت سرویس بهداشتی هم کوچک است. نوع سرویس بهداشتی هم ایرانی بوده که بسیاری از خانواده های ایرانی نسبت به سرویس بهداشتی ایرانی خیلی راحت تر از سرویس فرنگی هستند.

ویلا ارزان یکی از بهترین ویلاهایی است که شما می توانید به راحتی خریداری کنید و فضای راحت و جاداری دارد که به طور یقین آن را پسند خواهید کرد.

امکانات :

کابینت MDF

سقف کناف با نور پردازی

پروانه ساخت

پایان کار

پارکینگ

آب، برق، گاز


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

ثبت نظر :


تماس تماس از طریق واتساپ تماس از طریق تلگرام

ویلاهای مرتبط