خرید ویلا مدرن چمستان ۲ خواب

مازندران - چمستان

900,000,000 تومان

به این ویلا امتیاز دهید: ()

مشخصات ملک :
شناسه ملک 1700
نوع ملک ویلا مدرن
وضعیت ملک برای فروش
اتاق های خواب 2 خواب
حمام 1
پارکینگ 2
اندازه بنا 120 متر
اندازه زمین 250 متر
سال ساخت 1399
قیمت 900,000,000 تومان /

بررسی ویلا

ویلا مدرن همکف، بسیار زیبا است و حیاط بسیار شیکی دارد که به طور یقین، شما را مجذوب خواهد کرد. فضای حیاط، نرده کشی شده و کسی حق ورود به حیاط را ندارد.

نمای خارجی ساختمان، نراد است و با رنگ نرده های حیاط، سازگاری دارد و در کل سعی که سازگاری رنگ حفظ شود. با پله های تمام سنگی، شروع کرده و وارد ساختمان ویلا می شوید.

گلکاری انواع گل ها و درختان در ابتدای ورود به ویلا باعث می شود که شما از همان ابتدا، زیبایی را شاهد باشید. گل های زیبایی که کنار پله دیده می شود و ترکیب رنگ دو رنگ قرمز و قهوه ای، زیبایی ویلا را هر چه بیش تر به شما نشان می دهد. لوستری در ورودی ویلا مدرن همکف دیده می شود و شما شب هنگام می توانید ورودی ویلا مدرن همکف تامین کرده و آن روشن کنید تا مهمانان شما نیز بتوانند به راحتی وارد ویلا شوند.

چمن مصنوعی ورود به ساختمان این ویلا با چمن مصنوعی آراسته شده و این خود زیبایی را این ویلا را دوچندان می کند. ترکیب رنگ سبز چمن مصنوعی و رنگ سبز درختان و گل ها، چشمان شما را می نوازد و شما را هر چه بیش تر تحریک و تشویق می کند تا داخل ساختمان شده و از زیبایی داخل ساختمان نیز استفاده کنید.

سالن ویلا مدرن همکف بسیار بزرگ بوده و با آشپزخانه ترکیب می شود و به همین دلیل شما با فضای بزرگی مواجه می شوید که می توانید همه کارهای داخل ساختمان را باهم ادغام کرده و برای انجام کارهای آشپزخانه و منزل اصلا محدودیتیی قائل نشوید. به تدريج كه جلو می رويد، دو اتاق ساختمان را مشاهده می كنيد. اتاق هاي در سالن كوچك و باريك قرار گرفته اند.

فضای داخل ویلا مدرن همکف به قدری بزرگ است که با 4 لوستر سعی شده که روشنایی شب هنگام ویلا تامین شود

فضای داخل ویلا مدرن همکف به قدری بزرگ است که با 4 لوستر سعی شده که روشنایی شب هنگام ویلا تامین شود. لوسترهای این ویلا از نوع کافی شاپی بوده و شما به طور یقین از سلیقه سازنده ویلا تعجب خواهید که چقدر استادانه همه چیز را در ترکیبی زیبا ایجاد کرده تا بتواند ویلای بسیار زیبایی را ساخته و به فروش برساند.

امکانات :

کف سرامیک

کابینت MDF

پنجره های دو جداره

پروانه ساخت

پایان کار

پارکینگ

آب، برق، گاز


اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی

ثبت نظر :


تماس تماس از طریق واتساپ تماس از طریق تلگرام

ویلاهای مرتبط